O nás

Firma FRANCES s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990 a je výhradním dovozcem krmných doplňků nejen pro sportovní koně společnosti TRM z Irska.

 

Společnost TRM, sídlící v Irsku, vyrábí již od roku 1986 ty nejlepší výživové doplňky pro koně, psy a kočky. Společnost podléhá bezpečnostnímu systému kontroly výroby potravy HACCP. Kromě toho jsou první provozovnou ve svém sektoru, která má schválené nařízení č. 183/2005 v rámci EU, které stanovuje přísné požadavky na hygienu krmiv. To spotřebiteli zaručuje, že konečný produkt splňuje normy bezpečnosti, kvality a čistoty.  

 

 

TRM  razí heslo „inovací k vyšším výkonům“. Za tímto účelem neustále investuje zejména do oblasti výzkumu. Dále věnuje velkou pozornost výběru dodavatelských firem a tak všechny nakupované suroviny procházejí přísnou vstupní kontrolou jejich kvality. 

Výživové doplňky firmy TRM slučují nejnovější vědecké výzkumy s praktickými odbornými znalostmi předních trenérů a odborníků. Všechny produkty dokonale odpovídají nutriční potřebám zvířete a přispívají tak jejich zdraví a prodloužení aktivního života.  

 
www.trm-ireland.com
 
 
FRANCES s.r.o.

Na Košince 106/3
180 00 Praha 8
IČO: 00473961

Telefon: 724 598 839
Fax: 284 840 052
Email: ehorse@ehorse.cz
 
 Články
Řešení žaludečních potíží
  GUT NUTRITION FORMULA GNF je jedinečný krmný doplňek. Používá se do denní dávky krmení pro koně se sklonem k žaludečním poruchám hlavně EGUS. GNF udržuje zdravá a funkční střeva včetně žaludku, což umožnuje maximální využití krmiva.   GNF má čtyři režimy činnosti s cílem zajistit zdravý trávicí trakt   ..
Žaludeční vředy u koní
     Syndrom koňských žaludečních vředů (EGUS - Equine Gastric Ulcer Syndrome)       Je vysilující stav, který byl zaznamenán v posledních letech hlavně u sportovních a dostihových koní. V podstatě jimi trpí 93 % dostihových koní a  60 % sportovních. K daným číslům došel uznávaný veterinář Hammond z&nb..
Co spojuje Martina Matějku a světovou jezdeckou elitu ?
Nečekaný vítěz finále Skokového poháru České pojišťovny Martin Matějka je český jezdec, původem z Bíliny a má bohaté zkušenosti z celého světa. Ke koním se dostal v 11. letech a začínal s drezůrou, která je podle Matějky alfou a omegou skokového ježdění. „Kar Kar MM, je můj devítiletý, temperamentní, závodivý, holandský teplokrevník. Počítá..
O nás
Firma FRANCES s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990 a je výhradním dovozcem krmných doplňků nejen pro sportovní koně společnosti TRM z Irska.   Společnost TRM, sídlící v Irsku, vyrábí již od roku 1986 ty nejlepší výživové doplňky pro koně, psy a kočky. Společnost podléhá bezpečnostnímu systému kontroly výroby potravy H..
Vytvořilo FX Design Studio & Gruny Design
Adam Thielen Womens Jersey