Řešení žaludečních potíží


 

GUT NUTRITION FORMULA

GNF je jedinečný krmný doplňek. Používá se do denní dávky krmení pro koně se sklonem k žaludečním poruchám hlavně EGUS. GNF udržuje zdravá a funkční střeva včetně žaludku, což umožnuje maximální využití krmiva.

 

GNF má čtyři režimy činnosti s cílem zajistit zdravý trávicí trakt

 

PREBIOTIKA ve formě frukto-oligo-sacharidů pomáhají v první řadě střevům doplnit zdravé a prospěšné bakterie a zároveň eliminuje střevní koliky na minimum.

 

ANTACIDA v účinné a bezbečné formě

 

REGENERACE střevní výstelky – k tomu napomáhá vysoké množství aminokyselin: glutamin a threonin.

 

MECHANICKÁ BARIÉRA žaludečních šťáv. Extrakt z mořských řas Laminaria Hyperbore v kombinaci uhličitanu vápenatého tvoří gel, který působí jako fyzická bariéra, čímž zabraňuje expozici ne-žláznaté (non-glandular) části žaludku kyselým obsahem a následnému refluxu.

 

 

 

Srovnání podobných výrobků na trhu

 

GNF je skutečně unikátní a na trhu tak není srovnatelný výrobek.

 

Konkurenti, kteří vyrábí produkty na podporu zařízení, využívají buď prebiotikum, antacid nebo uklidňující či hojivé látky. Žádný jiný výrobce není schopen se pochlubit kompletní zažívací péčí, která kombinuje všechny tři aspekty.

 

Žádný jiný produkt na trhu neobsahuje Laminaria Hyperborea. Vlatnosti tohoto extraktu využívá pouze TRM, která má ve výžívě hlavní postavení na trhu.

 

 

 SLOŽENÍ GNF  100g

Složení na
Uhličitan vápenatý
Hydroxid hořečnatý
Výtažek z vodních řas
(z Laminaria Hyperborea)
Fruktos-oligosacharidy
Glutamin
Treonine
Pomocné látky (plnotučná sója, kaolin)

100 g
20 000 mg
10 000 mg

10 000 mg
10 000 mg
3 800 mg
4 720 mg
41 480 mg

 

 

 

 

Jiné podobné produkty na trhu

 

Jméno produktu

Výrobce

Princip složení

Denní náklady
v eur

 

Komentáře

GNF

TRM

Viz nahoře

2.21

Kompletní péče zažívacího traktu.

Gastro Care

Nutri-Science

Glutamine a antacida

2.40

Aluminum! (hlínk)

Nutri-Gard

Forans

Utajované

2.40

Musí se před použitím rozpustit

U-7

Finish Line

Med, aloe vera, Honey, aloe vera, práškové zelí

2.18

Naprosto nevědecké a nesmyslné složení.

Neigh-lox

KER

antacida

1.02

Aluminum!

Digest Plus

Baileys

Frukto-oligo-sacharidy

0.46

Pouze prebiotika

Gastro Gard

Merial

Omperazol

23.49

Nutnost 8 denního přerušení kvůli dopingu

 

 


 Články
Řešení žaludečních potíží
  GUT NUTRITION FORMULA GNF je jedinečný krmný doplňek. Používá se do denní dávky krmení pro koně se sklonem k žaludečním poruchám hlavně EGUS. GNF udržuje zdravá a funkční střeva včetně žaludku, což umožnuje maximální využití krmiva.   GNF má čtyři režimy činnosti s cílem zajistit zdravý trávicí trakt   ..
Žaludeční vředy u koní
     Syndrom koňských žaludečních vředů (EGUS - Equine Gastric Ulcer Syndrome)       Je vysilující stav, který byl zaznamenán v posledních letech hlavně u sportovních a dostihových koní. V podstatě jimi trpí 93 % dostihových koní a  60 % sportovních. K daným číslům došel uznávaný veterinář Hammond z&nb..
Co spojuje Martina Matějku a světovou jezdeckou elitu ?
Nečekaný vítěz finále Skokového poháru České pojišťovny Martin Matějka je český jezdec, původem z Bíliny a má bohaté zkušenosti z celého světa. Ke koním se dostal v 11. letech a začínal s drezůrou, která je podle Matějky alfou a omegou skokového ježdění. „Kar Kar MM, je můj devítiletý, temperamentní, závodivý, holandský teplokrevník. Počítá..
O nás
Firma FRANCES s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990 a je výhradním dovozcem krmných doplňků nejen pro sportovní koně společnosti TRM z Irska.   Společnost TRM, sídlící v Irsku, vyrábí již od roku 1986 ty nejlepší výživové doplňky pro koně, psy a kočky. Společnost podléhá bezpečnostnímu systému kontroly výroby potravy H..
Vytvořilo FX Design Studio & Gruny Design