TRM Canigest gel 30ml 4 + 1

TRM Canigest gel 30ml 4 + 1
Produkt: TRM Canigest 4 + 1
Dostupnost: Na skladě
Cena:
964 Kč
Bez DPH: 838 Kč
Množství:
-
+

TRM CANIGEST probiotická pasta řešící problém zaživání psů a koček

 

CANIGEST je doplňkové krmivo pro psy a kočky, skládající se z probiotika, prebiotika, glutaminu, kaolinu a pektinu. Krmný doplněk je vhodný pro krmení psů a koček, kteří mají potíže se zažívacím traktem. Stres, dieta či jiné náročné změny by mohly mít vliv na střevní mikroflóru, proto probiotikum pomáhá obnovit úroveň prospěšných bakterií ve střevě. Studie ukázaly, že doplnění prebiotika jako jsou Fructo Oligosacharidy Oligosaccharides a Mannan Oligosacharidy zýší počet pomocných bakterií v tlustém střevě a zároveň sníží počet škodlivých bakterií. Kaolin a pektin působí jako absorbant (stavící produkt), který pracuje na vazbě škodlivých bakterií toxinu a odstraňují je ze střeva. Glutamin hraje důležitou roli pro zdraví imunitního systému, zažívacího traktu a svalové buňky. Působí jako prostředník ve vývoji střevní epitelové buňky. Stres působící na střevní buňky trávícího traktu může zvýšit potřebu glutaminu v těle, který nahrazuje buňky vnitřní vrstvy trávícího traktu. 

 

Složení: řepkový olej, kaolín, frukto oligosacharicy, mannan oligosaharicy, pektin, glutamin, pečené maso, aroma, Enterococcus feacium (NCIMB 10415): 6,6 x 1011 CFU na 1 kg, 6,6 x 108 VFU na g.

 

Dávkování: CANIGEST se podává přímo do tlamy psa po dobu 5 dnů nebo dle doporučení Vašeho veterináře. Nebo můžete stříkačků přidat do krmiva.
štěňata a kočky: 1-2 ml 2-3 krát denně
dospělí psi: 2-5 ml 2-3 krát denně

Stříkačka obsahuje 30ml

Vaše jméno a příjmení:


Váš E-Mail:


Dotaz:


Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Vytvořilo FX Design Studio & Gruny Design
Adam Thielen Womens Jersey