TRM STRIDE MP

TRM STRIDE MP
TRM STRIDE MP
Výrobce: TRM
Produkt: STRIDE MP
Dostupnost: Na skladě
Cena:
3 291 Kč
Bez DPH: 2 862 Kč
Množství:
-
+

STRIDE MP je intenzivní kloubní výživa navazující na STRIDE.

 

STRIDE MP je krmný doplněk pro udržení správné a bezbolestné pohyblivosti kloubů. STRIME MP se doporučuje podávat po komplexní léčbě přípravkem STRIDE. Pokud organismus nemá dostatečné množství výživných látek pro tvorbu chrupavky, tak ztrácí schopnost regenerace. V STRIDE MP jsou použité takové výživné látky, jako je Glukosamin, Chondroitin a MSM, které zaručují udržení zdravé chrupavky.

Jde o intenzivní kloubní výživu, ke každodennímu podávání, který v sobě spojuje výživné vlastnosti Glukosaminu HCL, Chondroitinu Sulfátu a Biologicky dostupného Sulfátu, zaručuje bezbolestný pohyb. Podávání přípravku podle doporučeného dávkování zvyšuje úroveň glucosaminoglycanu (GAGs) v kloubu. Ty jsou stavebními prvky mezibuněčné látky chrupavky. Vysoká úroveň Chondroitinu Sulfátu v přípravku působí v kloubu jako „vodní magnet“ a umožňuje vydržet trvalé tlaky a otřesy.

 

Poškození kloubních aparátů z důvodu věku, zranění nebo stresu, může dramaticky snížit flexibilitu pohybu a mobilitu. Chrupavky a synoviální tekutiny jsou základem pro optimální fungování všech kloubních aparátů, jako jsou kyčle, kolena. STRIDE Powder je doplňkové krmivo pro psy, které obsahuje soubor účinných látek pro podpůrnou léčbu artróz (udržuje zdravé chrupavky a klouby). 

 

Složení na
Glukosamin HCL
Methylsulfonymethan (MSM)
Chondroitin Sulfát
Pomocné látky do
20 g
6 250 mg
3 330 mg
125 mg
20g

 

 

Analytické složení: Proteiny: 12,3% Oleje:0,03% Uhlohydráty:53,3% Vláknina: 0,37% Vlhkost:18,6% Popel:1,9%

 

Dávkování: Po skončení podávání STRIDE po dobu 60-120 dnů, nebo jiného kloubového výživového doplňku v doporučených dávkách, podávejte jeden 20g sáček STRIDE MP denně jako dlouhodobou udržovací dávku.


Vaše jméno a příjmení:


Váš E-Mail:


Dotaz:


Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Vytvořilo FX Design Studio & Gruny Design